GORENJE WEI943

Достапност:

Нема на залиха


-Енергетска класа: A+++ -Инвертер мотор (PowerDrive) -WaveActive барабан -Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm -Капацитет за перење: 9 kg -Волумен на барабанот: 64 l -Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.