GORENJE WEI94CS

Достапност:

Нема на залиха


Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive)

28.090 ден

Нема на залиха