GORENJE WHE74S3

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+++ вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Капацитет за перење: 7 kg Ладно перење: 15°C 15 програми

16.500 ден

Нема на залиха