GORENJE WHP62ES

Достапност:

На залиха


Капацитет за перење: 6 kg Број на вртежи : 1.200 rpm Енергетска класа: A+++ Волумен на барабанот: 43 l 15 програми SteamTech генератор на пареа

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.