GORENJE WHU629ES/S

Достапност:

На залиха


Аспиратор за под елемент Максимална бучавост: 64 dB проток на воздух: 200 m?/h Енергетска класа: B Gorenje Essential линија Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 12,5 ? 46,8 cm ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.600 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.