GRANDE 37KW kotel

Достапност:

На залиха


-Димензии:979 x 761 x 1400 mm -Тежина: 335 / 358 kg -Моќност: 37 kW -Простор за греење:222-370 m2 -Резервоар пелети: 170kg –Резервоар вода 72лит.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

137.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.