GREE FAIRY GWH12ACC-K6DNA1D R32 BLACK

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (7/4) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4000.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4500.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3500/3670 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1085 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:990 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:680.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.40 l/h НИВО НА БУЧАВА:42.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -22 ? ДО 43 ? МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:11.00 kg МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:31.00 kg ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

34.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.