GREE FAIRY GWH12ACC-K6DNA1D R32

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:А++ МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 4KW MOЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:4,5KW ОПСЕГ ОД-22 ДО +48С ФРЕОН: R32,ВГРАДЕН: WIFI ПОТРОШУВАЧКА 0,92-1,09KW/h ГАРАНЦИЈА:10ГОД.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

32.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.