GREE FAIRY GWH18ACD-K6DNA1D/I R32 BLACK

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА :A++ МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6600.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6800.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5200/5300 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1528 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1410 W РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -22 ? ДО 43 ? ГАРАНЦИЈА:10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

57.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.