GREE FAIRY NORDIC GWH12ACC/S6DBA1A/I

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+++ (7.6/5.5 КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5000.00 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6600.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3530/4200 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:840 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1000 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:680.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:0.80 l/h НИВО НА БУЧАВА:42.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -30 ? ДО 52 ? ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2 ФРЕОН:R32 ГАРАНЦИЈА:10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

55.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.