GREE PULAR EKO GWH12AGB/K6DNA1A/I -15

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ МОЌНОСТ: 3200/3400 W ГРЕЕЊЕ/ЛАДЕЊЕ ОД -15 ДО 43 ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: ДО 35м2 ГАРАНЦИЈА: 10 ГОДИНИ

31.990 ден

Нема на залиха