GREE VIOLA GWH24RD-K3DNA3G/I

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/4.8) КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6800.00 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7600.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:6450/7000 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:2180 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:2220 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:1000.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:2.40 l/h НИВО НА БУЧАВА:51.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -20 ? ДО 48 ? ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 75 м2 ФРЕОН:R410 ГАРАНЦИЈА:10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

52.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.