-14%

GRUNDIG HD2509

Достапност:

На залиха


1500 W моќност 2 поставки за температура / брзина Преклопувачка рачка со мек допир Боја: сребрена / портокалова

1.199 ден 1.400 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.