HERAKLEA 51 DESEN BEL

Достапност:

На залиха


Капацитет 9 kw Димензии на рерна во mm 230 h 510 h 480 Пречник на димен отвор vo mm 118 Искористеност на горивото 93% Димензии на шпоретот во mm 800 h 925 h 550 Нето тежина 70 kg

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.