HERAKLEA 51 KL

Достапност:

На залиха


Димензии (mm) a x b x h: 830x530x750 Димензии на ложиште (mm) a’ x b’ x h’: 200x450x220 Маса (kg): 63 Моќност (kw): 6 (7) Рерна (mm) Ш х Д х В: 450x480x230

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.