HISENSE TQ70DB0EG

Достапност:

Нема на залиха


Разладна моќност: 7.000 W Грејна моќност: 7.500 W Ноќен режим на работа – Night mode Автоматско работење Турбо функција Работна температура во режим на греење : -20- 24 Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

56.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.