,

HP 15-DY1091WM SILVER WIN 10

Достапност:

Нема на залиха


Intel® Core™ i3-1005G1 (4M Cache up to 3.4 GHz) Intel® HD Graphics 630 8GB DDR4 2400 MHz 256GB SSD Диск N/A HD Web Camera (720p) WiFi 2 x 2 a/c Bluetooth® 4.1 Ports: 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x HDMI 4-in-1 Card Reader Audio Combo Jack Weight: 2.3 kg 15.6′ (1366×768) Windows 10 Home P/N: 1F8Z8UA#ABA

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.