KOMO CV21 KV peleti krem

Достапност:

На залиха


-Димензии: 58,2 x 62 x 120 cm -Тежина: 196kg -Моќност: 20,78 kW -Простор за греење: 60-133 m2 -Потрошна на пелети(min/max): 1,7 / 5,05 kg/h -Резервоар: 45kg

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

96.190 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.