KONCAR EGV5.2RP NM

Достапност:

3 на залиха


Боја: бела Обем: 5 л Номинална моќност: 2000 W Нискомонтажен

2.900 ден

3 на залиха

Боја: бела Обем: 5 л Номинална моќност: 2000 W Нискомонтажен

Шифра: БО05001 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.