KONCAR HL1A54 260BF

Достапност:

На залиха


Комбиниран фрижидер БЕЛА боја Вкупна корисна запремина 230 л Разладувачки дел: 187 l Комора: 40 l Капацитет на замрзнување 2kg/24h Бучност: 41 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxSxD): 144x54x60 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.