-20%

LG 43UJ635V

Достапност:

На залиха


43′(108cm)4K Ultra HD SMART LED TV • Резолуција:(3840×2160) • WebOS 3.5 • 1600 Picture Mastering Index • 4K Upscaler • Simplink,Magic Mobile Connection • Voice Search • Bluetooth sound Sync • 3xHDMI,2xUSB 2.0,Cl • DVB-T2/C/S2 • Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.990 ден 32.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.