LG 43UM7400 PLB

Достапност:

На залиха


•43′(108cm) 4K UHD LED SMART TV •Резолуција:(3840 x 2160) •Quad-core processor •LG ThinQ AI •4K Active HDR •WebOS Smart TV •HDMI,USB,LAN,Cl Slot •DVB-C/T2/S2 •Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.