,

LG 49UF640V

Достапност:

На залиха


-49′(124cm)4K Ultra HD SMART LED TV -Резолуција:3840×2160 -900Hz PMI -Triple XD Engine,UHD Engine -Ultra Surround -Real Cinema 24p -4K Upscaler -Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

42.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.