-18%

LG 50UN70006 LA

Достапност:

На залиха


4K UHDScreen Size 50 3840 x 2160BLU Type Direct TM100 (Refresh Rate 50Hz) Quad Core Processor 4K Ultra Surround Wi-Fi TV On

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

24.490 ден 29.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.