LG 55UN73006L

Достапност:

Нема на залиха


55′(108cm) 4K UHD LED SMART TV •Резолуција:(3840 x 2160) •Procesor Quad Core 4K •Image Quality Index Valuе 100Hz •Google Assistant – Amazon Alexa •Mobile application •DVB-C/T2/S/S2 •Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

36.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.