-3%

LG 55UN74003 LB

Достапност:

На залиха


55′(139.7cm) 4K UHD LED SMART TV Резолуција:(3840 x 2160) Quad-core processor Ultra Surround Image Quality Index Valuе 100Hz DIRECT LED HDR10 Pro Magic Remote Google Assistant – Amazon Alexa Mobile application (LG TV Plus) DVB-C/T2/S2 Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

34.490 ден 35.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.