LG 55UN74006LB

Достапност:

Нема на залиха


55′(139.7cm) 4K UHD LED SMART TV Резолуција:(3840 x 2160) Quad-core processor Image Quality Index Valuе 100Hz 4K Upscaling webOS Smart TV Magic Remote DVB-C/T2/S2 Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

39.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.