LG 65NANO 816

Достапност:

Нема на залиха


65′(165.1cm) 4K UHD SMART LED TV Резолуција:3840×2160 IPS 4K Display NanoCell Quad Core Processor 4K Picture Mastering Index 100Hz Ultra Surround DVB-T2/C/S2 Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

84.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.