MBS 10KW CRN pelet

Достапност:

На залиха


-Димензии: 98x56x49 cm -Тежина: 115kg -Моќност: 10 kW -Простор за греење: 50m2-66m2 -Потрошувачка на пелети до 1,92кг/ч -Капацитет на резервоар: 23кг

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

48.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.