MBS 20KW PELET

Достапност:

На залиха


-Димензии: 116,8×59,6×71,3 cm -Тежина: 198kg -Моќност: 20 kW 16+4 -Простор за греење: 90m2-118m2 -Резервар za pelet: 30kg -Количина вода во котел: 46l -DALINSKO UPRAVUVANJE -nedelen tajmer -odzak F80

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

83.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.