MBS 9 МRS D

Достапност:

На залиха


Никлован с0 Термостат • Моќност од 11KW • загревње на површина до 130м3 • Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm • Големина на ложиште: В:Ш:Д: 195:200:400mm • одвод f120mm • Степен на искористеност 60/60 % • Гориво: Дрво • дрвени брикет и јаглен • Тежина: 84кг

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.