MBS MINI

Достапност:

На залиха


димензии на шпоретот 315х570х350 mm димензии на рерната 205х367х325 mm тежина 20,7 Kg – јачина 3,6 Kw ефикасност 90% дупло стакло грејни плочи а145 (1000w) и a180 (1500w) греачи во рерната горен инфра 550w и долен 550w

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.