-7%

PHILIPS 32PHS6605

Достапност:

На залиха


32′ (82cm) SMART HDReady Резолуција 1366 x 768p HLG (Hybrid Log Gamma) DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 WiFi вградено

13.990 ден 14.990 ден

На залиха