PHILIPS BRE235/00

Достапност:

На залиха


Ротирачки диск Материјал за тело Пластика Боја Бела, розова Погоден за Линија бикини, нозе, раце Нерѓосувачки челик Тип на перење Глава за перење Должина на кабелот 1,8 Број на поставки за брзина 2 Автоматско преоптоварување присутно Не

2.700 ден

На залиха