-14%

PHILIPS GC3584/30

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа •Моќност:2600W •Регулатор на пареа •Систем за брзо чистење на ѓубриња •Специјална функција го исклучува железото без надзор. •Обезбедува брзо загревање и оптимална моќност за брзо пеглање.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.999 ден 5.790 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.