PHILIPS GC4535/20

Достапност:

2 на залиха


•Пегла на пареа •SteamGlide Plus грејна плоча •Моќност: 2400W •Постојана пареа 45gr/min •Ударна пареа:190gr/min •Резервоар за вода:400ml •Drip-stop систем •Calc clean •Автоматско исклучување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.500 ден

2 на залиха

•Пегла на пареа •SteamGlide Plus грејна плоча •Моќност: 2400W •Постојана пареа 45gr/min •Ударна пареа:190gr/min •Резервоар за вода:400ml •Drip-stop систем •Calc clean •Автоматско исклучување

Шифра: СИПЕ205 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.