PHILIPS GC7808/40

Достапност:

На залиха


•Парен генератор •PerfectCare Compact •OptimalTemp технологијата: без подесување на температурата •100% без изгореници: гарантирано за сите материjали за пеглање •Моќност:2400W •Притисок на пареата: 5,3bar •Постојана пареа:120gr/min •Ударна пареа:280gr/min •Резервоар за вода:1500ml •Плоча за пеглање: SteamGlide Plus •Smart Calc систем за чистење на бигор •Систем за заклучување •Автоматско исклучување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.