PHILIPS MG3730/15

Достапност:

На залиха


Мултистајлер 8 во 1 DualCut технологијасо два пати повеќеножеви8 алатки забрада и косаДодатоци што можат да семијатГумена рачка што не се лизгаБежична работа 60мин

2.200 ден

На залиха