REGULAR 46 TERMO 2 L

Достапност:

На залиха


-Димензии: 91,5 x 56,5 x 85 cm -Димензии рерна: 46 x 48,5 x 18,5 cm -Тежина: 102 kg -Моќност: 5 kW -Простор за греење: 32 m2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18.690 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.