-23%

ROWENTA DA1510

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа •Патна пегла •Рачка на склопување •Моќност:1000W •Ударна пареа:45gr/min •Постојана пареа:0-10gr/min •Капацитете на резервоар за вода:70ml •Контрола на јачината на пареа •Вертикална пареа •Плоча од нерѓосувачки челик •Должина на кабел:2m •Несесер

2.299 ден 2.990 ден

На залиха