ROWENTA RO3731 EА

Достапност:

3 на залиха


•Правосмукалка со сад •Енергетска класа:B •Моќност:750W •Капацитет на сад:1,5L •XL Телескопска цевка •Ниво на бучава:79dB •Должина на кабел:6.2m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.600 ден

3 на залиха

•Правосмукалка со сад •Енергетска класа:B •Моќност:750W •Капацитет на сад:1,5L •XL Телескопска цевка •Ниво на бучава:79dB •Должина на кабел:6.2m

Шифра: ПР00141 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.