ROWENTA RO3753 EA

Достапност:

3 на залиха


Правосмукалка со сад Енергетска класа:А Капацитет на сад:1,5L Телескопска цевка Ниво на бучава:79dB Должина на кабел:6m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.000 ден

3 на залиха

Правосмукалка со сад Енергетска класа:А Капацитет на сад:1,5L Телескопска цевка Ниво на бучава:79dB Должина на кабел:6m

Шифра: ПРХЕ038 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.