SAMSUNG LS 24R350 MONITOR

Достапност:

Нема на залиха


Екран:23.8′(60.4cm)75Hz Резолуција:(1,920 x 1,080) FHD IPS Осветленост:250cd/m2 Време на реакција:5ms Контраст:1000:1 Агол на видливост 178°/178° HDMI, VGA

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.