-14%

SAMSUNG UE55TU7172UXXH

Достапност:

Нема на залиха


•55′ (139.7cm) 4К UHD Smart TV •Резолуција:3.840 x 2.160 •2000Hz PQI Picture Quality Index •Crystal Processor 4K •HDR 10+ •DVB-T2/C/S2 •Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27.490 ден 31.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.