-23%

SENCOR SBL3272RD

Достапност:

На залиха


Волумен на садот: 0.8 l Инокс ножеви х2 Функција за дробење на мраз Погоден и за Smoothie Капак со отвор за дополнување Додаток за сецкање на тревки и зачини Гумени додатоци кои не се лизгаат

2.299 ден 2.979 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.