-20%

SENCOR SBL4370

Достапност:

На залиха


Боја: бело/ кафена Моќност на моторот (max): 500 W Број на брзини за лесно ракување: 2(0/1/2/импулс) Волумен на садот: 1,5 l 2 Инокс ножеви Функција за дробење на мраз Погоден и за Smoothie Капак со отвор за дополнување Гумени додатоци кои не се лизгаат

2.390 ден 2.990 ден

На залиха