SONY KD85XH8096BAEP

Достапност:

Нема на залиха


85′ (215cm) Android 4K HDR UltraHD LED телевизор Резолуција 3840×2160 Motionflow XR 400 Hz HDR10 TRILUMINOS 4X-Reality PRO вградено WiFi Bluetooth Google Assistant Screen mirroring Youtube Clear Резолуција enhancer ClearAudio+ Clear Phase S-Force Front Surround 2x10W speakers USB HDD recording Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog 4x HDMI 2.0 3x USB 2.0 1x analog audio излез 1x Ethernet R45 1x AV Composite In 1x Optical Audio излез

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

130.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.