ST 1750WS mini sporet

Достапност:

На залиха


Мини електричен шпорет бел 36 литри рерна 2 електрични рингли 1000W (145mm) + 1500W (180mm) Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа тајмер термостат горен и долен греач во рерната 650W + 650W вклучена тава

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.300 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.