ST 32TE4300

Достапност:

На залиха


32′ (82cm) HD Ready LED Superior Technology DVB-T/T2/DVB-C CVTE 3663 USB port with PVR Coaxial излез Earphone излез HDMI x2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.