,

ST 40NE5100

Достапност:

На залиха


-ST-40NE5100, 40′ (102cm), – Superior Technology, Full HD LED TV , DVB-T/DVB-C, -USB port with PVR – HDMI x2, Component Input x1, -.Scart Input x1,

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.